17.06.2024 - Türkiye'nin Online Firma Rehberine Hoş geldiniz.

Daban Danışmanlık

Adres
Zafer Mahallesi Atatürk Caddesi No: 10 Bahçelievler/İstanbul 34194
Telefon
Whatsapp
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Daban Danışmanlık Hizmetleri 2020 yılında Teknik öğretmen Sebahattin Daban ve Mekanik tasarım Uzmanı Sercan Daban tarafından kuruldu. Kurulduğu günden bu yana müşterilerinin istekleri doğrultusunda danışmanlık, eğitim, imalat, proje bazlı çalışma konularında destek sağlamıştır.

Daban danışmanlık, Firmalarını büyütmek ve Kendi alanlarında lider halinde getirmek isteyen işverenlerimize destek sağlamaktadır. Çağın yenilikçi fikirleri ve İmalat yöntemlerini Profesyonel ekibimizle beraber, gelişmek isteyen firmalarımıza sunmak istiyoruz.

Firmamız: Danışmanlık, İmalat ve Eğitim konularında firmalarımıza destek vermektedir.

Danışmanlık kısmında; Üretim yapan firmalarımızın üretim süreçlerinde iyileştirmelerin yapılması ve geliştirmesi konusunda destek sağlamaktadır. Firmaların üretilen ürünlerin tasarımın da ve imalatında destek vermek, Personel Yönetimi ve personel eğitimleri ve personel işe alımlarını sağlamak, satın alma konusunda destek olmak, Fuar organizasyonları profesyonel ekiplerimizce yürütülmesi amacıyla kurulmuştur.

Firmamız aynı zamanda İmalat yönüyle Lazer kesim, Büküm ve montaj da dahil olmak üzere firmalarımızın öncü tedarikçilerinden olmuştur.

Eğitim kısmında; Makine sektöründe kullanılan programların (Autocad-SolidWorks-Teknik resim) Temel ve ileri düzeylerde, gerek grup gerekse bireysel eğitimler düzenlemektedir. Alanında iyi bir Teknikeri, Teknisyeni veya Mühendisi donanımlı ve bilgili  şekilde yetiştirmektedir.

Daban Danışmanlık Daban Danışmanlık

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ